Tuning kołowrotków

Serwis wykonuje usługę tuningu optycznego kołowrotka z wykorzystaniem technik hydrografiki - technologii transferu nadruku wodnego na trójwymiarowe elementy 3D. Tą metodą tuninguje się również elementy zewnętrzne i wewnętrzne samochodów, motocykli, broni itp. Właściwości mechaniczne hydrografiki porównywalne są z cechami powłok lakierniczych stosowanych na elementach karoseryjnych samochodów, a efekty osiągane dzięki hydrografice są niewiarygodne - zwykły seryjny kołowrotek staje się wyjątkowy, niepowtarzalny i piękny.

Technologię z powodzeniem wykorzystuje się na quadach przeprawowych, na pokrywach zaworów silnika, felgach itp. Wszystkie te elementy przeszły pozytywnie testy, dające pełną gwarancję, że wykonany tuning jest trwały i odporny na czynniki zewnętrzne, którym poddawane są na co dzień nasze kołowrotki.Koszty wykonania usługi tuningu optycznego metodą hydrografiki uzależnione są od wielkości kołowrotka i ilości elementów poddanych tuningowi.

Koszt wykonania usługi za kołowrotek wielkości:

  • Light od 170 zł
  • Medium od 190 zł
  • Heavy od 230 zł

Do kosztów tuningu należy doliczyć koszt usługi serwisowej lub dostarczyć wszystkie elementy kołowrotka przeznaczone do tuningu luzem.Na skróty
Zapytanie
Kontakt
SERWIS KOŁOWROTKÓW
Włodzimierz Sokołowski
ul. Kondratowicza 45/34
03-285 Warszawa
tel. +48 606-901-927
serwis@serwiskolowrotkow.pl